EN ETKİLİ 10 FİTNESS HAREKETİ

blog yazısı ekle !

EN ETKİLİ 10 FİTNESS HAREKETİ

Fitness, diğer sporlara göre çok daha özel ve farklı bir spordur. Son yıllarda çok daha fazla talep olan fitness diğer sporların yapamadığı çok fazla şeyi yapmaktadır. Diğer sporlara bakıldığı zaman kimi bacaklara çok daha yüklenmekte, kimi kollara, kimi sporlar karın bölgesine yüklenirken kimileri ise çok hafif bir program ile yavaş yavaş sağlık demektedir. Ancak bu sporların hiçbiri fitness gibi başarılı ve kaliteli sonuçlar vermemektedir. Sebebi ise fitnessın her bölgeyi eşit ve aynı miktarda geliştirmesidir.

Ankara'da Fitness için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Fitness
Fitness diğer sporların aksine Ankara gibi bir yerde dahi çok uzun yıllardır durabilmektedir. Bu sebeple diğer sporlardan çok daha fazla fitness yapan kişi bulmak kolaydır. En etkili 10 fitness hareketi demiş olsakta aslında size 10 bölümde toplamda 30 taneden fazla hareketi burada sunacağız. Çünkü örneğin kol denildiği zaman tek bir hareketin düşünülmesi mümkün değildir.

1-En iyi karın kası geliştirme hareketi

2-En etkili 4 kol kası hareketi3-En etkili 4 omuz kası hareketi4-En etkili karın kası hareketleri5-En etkili göğüs kası hareketleri6-Popoyu dikleştiren en etkili 5 hareket7-En etkili 4 göğüs kası hareketi8-Güçlü karın kasları için en etkili 4 hareket9-En etkili arka kol ve ön kol geliştirme hareketleri10-En iyi göğüs kası hareketleri